Карантинний (фітосанітарний) сертифікат

Головна | Дозвільні документи | Карантинний дозвіл на імпорт

Фитосанітарний та карантинний сертифікати. Завантажити необхідні документи

Ми надаємо послуги, щодо швидкого отримання карантинних дозволів та сертифікатів, а також реєстрації в карантинній службі.

Якщо вам необхідно оформити документи в карантинній службі-будь ласка, телефонуйте. Наша компанія має багаторічний досвід в оперативному отриманні карантинних сертифікатів, дозволів і проведенні реєстрації. Досвідчені фахівці проконсультують Вас і сприятимуть в отриманні всіх документів.

Отримати безкоштовну консультацію або замовити послугу ви можете за телефонами (044) 222-63-56,
(063) 120-0-121,
(096) 120-0-121,
або надіславши повідомлення на info@vlad-brokservice.com

Карантинний дозвіл на імпорт

Відповідно до Закону України «Про карантин рослин», вантажі рослинного походження, які проходять по території України, підлягають фітосанітарній експертизі для підтвердження відсутності шкідливих карантинних організмів.

"Карантинний сертифікат", або "Фітосанітарний сертифікат" - офіційні документи, які видаються на кожну партію і засвідчують, що імпортовані / експортован і рослини, плоди та овочі пройшли експертизу і не становлять загрози для людей і навколишнього середовища.

У разі виявлення в партії товару паразитів або небезпечних речовин, вантаж повинен пройти знезараження, згідно стандартної процедури або бути знищеним.

Також необхідним документом, при ввезенні на територію України підкарантинних вантажів є - "Карантинний дозвіл" на імпорт. Без оформлення даного дозволу товар не пропустять через кордон. У ньому вказується об'єкт експертизи, перелік вимог до нього. Вартість карантинного дозволу залежить від кількості заявленої продукції.

Офомленням і видачею дозволів та сертифікатів щодо підкарантинної продукції займається державна фітосанітарна карантинна служба. Для належного оформлення всіх цих документів фітосанітарною службою розроблено комплекс заходів, без виконання яких до кументи не видаються.

Спочатку потрібно пройти реєстрацію в фітосанітарній службі за місцем реєстрації підприємства. Для цього потрібно надати документи підприємства відповідно до встановленого законодавством переліком і у встановленій формі. Те ж відноситься і до заявок на оформлення сертифікатів та дозволів, але це вже трохи інші пакети документів. Не маючи знань: як правильно зібрати і куди подавати необхідні документи; які терміни передбачені для оформлення; куди оплачувати - процес може перетворитися на ходьбу по колу.