Митне оформлення

Головна | Митне оформлення

Ми займаємося митним оформленням в зоні діяльності Київської міської та Київської обласної митниці. Послуга надається на умовах «від дверей до дверей», тобто всі турботи, пов'язані з митним оформленням вантажів і доставкою для вашої компанії ми повністю беремо на себе. За роки роботи нами накопичено неоціненний досвід митної діяльності, яким ми з радістю поділимося з вами.

Знання нашими фахівцями особливостей кожного з митних постів зводить до мінімуму час, необхідний на оформлення вантажів і допомагає уникнути додаткових витрат.

Що таке митне оформлення?

Митне оформлення являє собою сукупність послідовних дій, які необхідно здійснити при імпорті або експорті вантажу через митний кордон.

Власники вантажів можуть проводити митне очищення або самостійно, або ж за допомогою митного представника - організації, яка представляє інтереси власника вантажу в митних органах і здійснює операції по його оформленню.

Як показує практика в більшості випадків другий варіант є найбільш переважним, оскільки митне оформлення імпорту та експорту - це складний і трудомісткий процес, що вимагає професійних знань чинного митного законодавства, грамотного заповнення документів, а також довіри з боку представників контролюючих і регулюючих органів.

Що входить до комплексу послуг з митного оформлення вантажу:

  • Реєстрація учасника ЗЕД (проводиться при його першому зверненні до митниці);
  • Класифікація товарів згідно з УКТ ЗЕД;
  • Оформлення необхідних дозвільних документів для проведення митного оформлення;
  • Визначення митної вартості, оптимізація митних платежів;
  • Обгрунтування права на отримання митних і податкових пільг і преференцій;
  • Підготовка та узгодження документів для митного оформлення;
  • Декларування товарів і транспортних засобів;
  • Огляд (у разі необхідності) і випуск товару.


Декларування товарів і транспортних засобів для приватних осіб

Громадяни, зацікавлені в переміщенні товарів через кордон України, і при цьому не являються юридичними особами, повинні мати на увазі, що митні правила, передбачені в такому випадку, відрізняються від формальностей, регламентованих для фірм і компаній.

>> Детальніше


Ідеальне рішення для тих, хто хоче імпортувати/експортувати вантаж

Наші фахівці можуть організувати весь процес, починаючи із складання зовнішньоекономічного контракту для вас, згідно з міжнародними стандартами (ІНКОТЕРМС), до повного митного очищення вашого товару! Митне оформлення вантажів, як особистих, так і комерційних, вимагає певних професійних навичок, які є у наших фахівців!

Наводимо нашу схему роботи з клієнтами на різних етапах взаємодії!

1 Заявка. Ми отримуємо від вас заявку на митне оформлення вашого вантажу через форму на сайті, або за телефонами (044) 222-63-56; (096) 120-0-121

2 Зв'язок. Наш брокер зв'язується з вами для отримання необхідної інформації про вантаж, а також для вирішення всіх організаційних питань.

3 Документи. Ви висилаєте нам на електронну пошту копії наявних документів. Ми визначаємо код УКТ ЗЕД для розрахунку митних платежів та отримання дозвільних документів (якщо вони необхідні).

4 Особиста зустріч. Особиста зустріч (може відбуватися як в нашому офісі, так і на вашій території). Ви передаєте нам необхідний пакет документів для проведення митного оформлення та підписаний договір доручення з нами.

5 Сплата митних платежів. Після попереднього розрахунку вам необхідно сплатити всі митні платежі на рахунок Київської міської митниці ДФС.

6 Випуск вантажу. Ми підготовлюємо та подаємо в митницю вантажномитну декларацію і проводимо митне очищення товару. При цьому заощаджуємо ваш час, гроші і відгородимо від спілкування з державними чиновниками.