Розмитнення вантажів

Головна | Розмитнення вантажів

Компанія "Влад-Броксервис" займається розмитненням вантажів у Києві и Київській області.


Розмитнення вантажів - це не що інше, як розмовне визначення офіційного поняття «Митне оформлення» або «Митне очищення» вантажу. І від того, як ви будете називати дану процедуру, суть її не поміняється.

Іншими словами, всі ці поняття визначають одне - комплекс заходів, спрямований на легалізацію ввезеного у країну вантажу.

Цей процес навіть більш відповідальний, ніж саме транспортування вантажу, так як неграмотний підхід до розмитнення, або відсутність потрібних документів, може призвести до затримки митного оформлення товару або можливо навіть до його арешту. Розмитнення вантажу - це цілий ряд заходів встановлених законом. Туди входить сплата всіх необхідних зборів, мит та оформлення митних декларацій. При розмитненні потрібно враховувати митний режим, який діє на вашій території. Саме цей режим і визначає правила і обмеження на товари що ввозяться або вивозяться і встановлює правила збору митних зборів.

Інакше кажучи, розмитнення або митне оформлення це в необхідному порядку проведені операції, що ведуть на узаконення продукції і дій з її транспортуванням. Потрібно мати на увазі, що крім мит практично будь-який товар обкладається податком на додану вартість, у який входить вилучення з ціни продукту 20% для держави. У разі розмитнення алкогольних та тютюнових виробів, нафтопродуктів, автомобілів, ювелірних виробів - такі вантажі обкладаються ще й акцизним збором.

Митне оформлення (розмитнення) вантажу, має на увазі подачу до митного органу певного пакету документів та сплату встановлених митних платежів. Саме на підставі цих документів, уповноважений митний орган і приймає рішення про дозвіл ввезення, вивезення або транзиту вантажу територією України.

Митне оформлення можна розділити на два основних етапи: попередній і основний.

Попередній етап митного оформлення полягає в проведенні деяких адміністративних операцій, зокрема:

  • повідомленні митниці про намір вивезти / ввезти через кордон товари і транспортні засоби;
  • надання всіх необхідних для розмитнення документів. Так само до попереднього етапу можна віднести оформлення всіх цих документів.

Основна частина митного оформлення вантажу, складається із п'яти етапів:

  • реєстрація ВМД (вантажна митна декларація);
  • документальний контроль. В ході нього проводиться перевірка всіх документів для митного оформлення , а саме: декларації митної вартості (ДМВ), ВМД, коригувань митної вартості (КТС), перевірка правильності визначення кодів УКТ ЗЕД, а також країни походження товару, який ви ввозите в країну, або вивозите за її межі;
  • валютний контроль. На даному етапі митні органи перевіряють всі фінансові документи, а саме: контракт, правильність розрахунку тих митних платежів, які вам належить сплатити;
  • самі митні платежі. Сюди входять митні збори, податки, збори за видачу ліцензій та інші платежі, які стягуються в установленому законодавством порядку за митне оформлення вантажу;
  • лінія митного контролю. Тут відбувається остаточна перевірка правильності проведеного оформлення вантажу.


Після проходження всіх цих процедур, відбувається огляд вантажу, і звірка відповідності його із заявленими вами даними.

Компанія VBS, маючи досвід роботи із досить широкою номенклатурою товарів, пропонує вам ознайомитися із деякими тонкощами розмитнення різних груп товарів.

У розмитнення кожного товару обов'язково є свої специфічні нюанси, тому зрозуміти особливості розмитнення найпростіше на прикладах конкретних товарів. У цьому розділі вашій увазі запропоновано ряд прикладів декларування різних товарів досить широкого асортименту: продукти харчування, текстиль, техніка, електроніка, хімія, акцизні товари, обладнання, культурні цінності.

Розмитнення у Києві одна з найбільш затребуваних операцій, які пропонує компанія VBS.

Розмитнення вантажів у Києві - одна з найбільш затребуваних операцій, які пропонує компанія VBS.

Основні типи вантажів для розмитнення: