Митне оформлення текстилю

Головна | Митне оформлення вантажів | Митне оформлення текстилю

Компанія «VBS» проведе розмитнення текстильних товарів швидко і зі знанням справи. На нашому рахунку безліч проведених угод і розмитнених товарів даної групи.

Підприємцям, які мають бізнес, пов'язаний із закупівлею текстильних товарів, доводиться вирішувати чимало завдань для того, що придбаний за кордоном товар опинився на їх складі. Починаючи від пошуку потрібного товару, номенклатури, кольору і підприємства-постачальника і закінчуючи підбором фірми, що надає транспортні послуги «до дверей» - і це лише вершина того айсберга, який називається розмитнення текстилю.

Важлива деталь – надійшовший товар не повинен залежатися на складі і не загубитися на митних складах. Що робити? Як бути? Адже людині необізнаній дуже легко заблукати в такій кількості документів, які повинні бути грамотно заповнені. Та й не кожен може дозволити собі кинути всі справи насущні і самому займатися митним оформленням товару.

З іншого боку може здатися, що розмитнення текстилю - справа не така вже й складна. Але ...

Чи знаєте ви, приміром, що для різних видів текстильних товарів існують і різні ставки мита? Це мито нараховується на вартість товару, в яку включають всі витрати, що увійшли в угоду за межами України. А якщо врахувати, що багато видів тканин та інших товарів даної групи являють собою змішані варіанти - то класифікація товару значно ускладнюється. І без спеціальних знань тут ніяк не обійтися.

Швидке розмитнення текстилю передбачає правильну класифікацію товару згідно коду УКТЗЕД, митне очищення, розрахунок митних платежів (зборів, податків). При цьому вся митна та дозвільна документація ретельно перевіряється на: правильність складання контракту, оформлення ВМД, отримання ліцензії при необхідності, фітосертіфіката та інше.

Треба відзначити, що навіть невелике невірне оформлення документів або їх несвоєчасне надання тягне за собою серйозні проблеми. Для того, щоб все пройшло «без сучка і задоринки» - до ваших послуг компанія «VBS».

Компанія «VBS» - це завжди високий професіоналізм співробітників і швидка якісно виконана робота!