Про компанію

Главная | Про компанію

Митно-логістичні послуги для юридичних та фізичних осіб, учасників ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

Сьогодні, митний брокер «Vlad-Brokservice», пропонує своїм клієнтам послуги по супроводженню експортних та імпортних вантажів, консультуванню по зовнішньоекономічним питанням та аналізу зовнішньоторгових контрактів. Складське зберігання при знаходженні в зоні митного контролю і транспортно-логістичні послуги.

ПРОВІДНА УКРАЇНСЬКА МИТНО-БРОКЕРСЬКА КОМПАНІЯ:

Наші можливості:

  • Швидкий випуск вантажів;
  • Професійні митні брокери;
  • Безкоштовні консультації клієнтам;
  • Послуги СВХ;
  • Транспортні послуги;
  • Грамотна взаємодія на митних постах.

З 2004 РОКУ НА РИНКУ МИТНОЇ ТА ТРАНСПОРТНОЇ ЛОГІСТИКИ

2004 — Рік заснування компанії

Митний представник "Vlad-brokservice" являє собою сформований колектив кваліфікованих фахівців і зарекомендував себе як надійний партнер у сфері надання митно-брокерських послуг.

Компанія "Vlad-brokservice" входить до реєстру митних представників України (свідоцтво № 000517/00/125). Ми пропонуємо нашим клієнтам найякісніший сервіс: митне оформлення в Києві і по всій Україні імпорту та експорту товарів, а також інших процедур, які передбачені МК України. Митний брокер "Vlad-brokservice" готовий виконати роботу будь-якої складності. У нас немає винятків, ми працюємо з будь-якими процедурами і з усією номенклатурою товарів.

Можливість виходу на нові ринки збуту, робота напряму з іноземними виробниками, розширення власного бізнесу — усі ці переваги дає участь в зовнішньоекономічній діяльності. Але робота з представниками інших держав має багато підводних каменів та нюансів, розібратися в яких буває досить складно. Логістика и митне оформлення вантажів включає в себе цілий комплекс заходів, направлених на оптимізацію зовнішньоекономічної діяльності та підвищення ефективності взаємодії підприємців із різних країн.

Високий рівень клієнтського сервісу

Основні принципи роботи з клієнтами - доброзичливість, індивідуальний підхід до потреб в поєднанні з виборчим і вимогливим ставленням до своєї справи. Митне оформлення на високому рівні з найменшими фінансовими і тимчасовими витратами, стане реальністю при співпраці з нашою компанією, так як ми цінуємо свою репутацію.

Професійні фахівці

Всі наші митні брокери пройшли навчання і підтвердили свою кваліфікацію здавши відповідний іспит в митних органах. Високий професіоналізм і великий досвід роботи наших співробітників, запорука швидкого та ефективного оформлення вашого вантажу.

Доступна вартість

Орієнтуючись на потреби наших клієнтів, ми гарантуємо розумний ціновий підхід при розрахунку вартості митних послуг. До основних факторів, які мають вплив на вартість митного оформлення, відносяться обраний спосіб доставки, регулярність поставок, тип вантажу, кількість необхідної документації та ін.

НАШІ КЛІЄНТИ