МИТНИЙ БРОКЕР «VLAD-BROKSERVICE» — КОМПЛЕКСНЕ МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ:

ПРОХОДЖЕННЯ ВСІХ ВИДІВ МИТНИХ ПРОЦЕДУР ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОФЕСІОНАЛІВ - ОПЕРАТИВНО І ДОСТУПНО

МИТНИЙ БРОКЕР В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Митний представник "Vlad-brokservice" являє собою сформований колектив кваліфікованих фахівців і зарекомендував себе як надійний партнер у сфері надання митно-брокерських послуг.

Компанія "Vlad-brokservice" входить до реєстру митних представників України (свідоцтво № 000517/00/125). Ми пропонуємо нашим клієнтам найякісніший сервіс: митне оформлення в Києві і по всій Україні імпорту та експорту товарів, а також інших процедур, які передбачені МК України. Митний брокер "Vlad-brokservice" готовий виконати роботу будь-якої складності. У нас немає винятків, ми працюємо з будь-якими процедурами і з усією номенклатурою товарів.

Митні послуги, що надаються компанією «Vlad-brokservice», відрізняються рядом конкурентних переваг.

Комплексний характер послуг

Наша компанія готова запропонувати вам повний спектр послуг з митного оформлення, від професійних консультацій та підготовки повного пакету документів, до вирішення транспортних питань і складського зберігання. Комплексний підхід до роботи дозволяє нам бачити у своїх клієнтах більше, ніж просто замовників послуг. Ми прагнемо будувати довгострокові і стабільні партнерські відносини, засновані на прозорості ...

Високий рівень клієнтського сервісу

Основні принципи роботи з клієнтами - доброзичливість, індивідуальний підхід до потреб в поєднанні з виборчим і вимогливим ставленням до своєї справи. Митне оформлення на високому рівні з найменшими фінансовими і тимчасовими витратами, стане реальністю при співпраці з нашою компанією, так як ми цінуємо свою репутацію.

Професійні фахівці

Всі наші митні брокери пройшли навчання і підтвердили свою кваліфікацію здавши відповідний іспит в митних органах. Високий професіоналізм і великий досвід роботи наших співробітників, запорука швидкого та ефективного оформлення вашого вантажу.

Доступна вартість

Орієнтуючись на потреби наших клієнтів, ми гарантуємо розумний ціновий підхід при розрахунку вартості митних послуг. До основних факторів, які мають вплив на вартість митного оформлення, відносяться обраний спосіб доставки, регулярність поставок, тип вантажу, кількість необхідної документації та ін.

Більше 10 років досвіду в сфері митного оформлення вантажів

Подивитись ліцензію компанії

НАШІ КЛІЄНТИ