Електронне декларування

Головна | Митні послуги | Електронне декларування

Декларування товарів у електронній формі із застосуванням мережі Інтернет є найважливішим чинником прискорення та спрощення процесів митного оформлення та контролю.

Найважливіші переваги електронного декларування через інтернет, за відгуками користувачів інтернет-технологій учасників ЗЕД та митних брокерів, полягають в наступному:

  • Скорочення часу перевірки електронних ВМД. Економічний ефект від застосування електронної форми декларування проявляється, насамперед, у мінімізації часових і фінансових витрат, пов'язаних з простоєм транспортних засобів при експорті/імпорті, вантажно-розвантажувальними роботами на СТЗ та перебуванням товарів на тимчасовому зберіганні при імпорті.
  • Взаємодія в режимі on-line між працівником декларанта / митним брокером та митним інспектором за допомогою обміну авторизованими електронними повідомленнями дає можливість відслідковувати в режимі реального часу всі етапи митного оформлення, аж до конкретних дій представника митного органу та учасника ЗЕД, забезпечує оперативність і прозорість процесів митного оформлення, а також дозволяє економити на транспортних, відрядженнях та інших витратах, обумовлених при паперовому декларуванні віддаленістю учасника ЗЕД від місця митного оформлення.
  • Мінімізація використання паперових носіїв, простота і зручність використання архівів довгострокових електронних документів, відмінна читаність копій електронних ВМД дають можливість помітно спростити та оптимізувати документообіг.

Процедура електронного декларування буде проведена фахівцями нашої компанії протягом півгодини. Така процедура включає: подачу митної декларації за допомогою спеціальної програми, підтвердження про прийом інспектором, видачу номера реєстрації, оформлення протоколу помилок, видачу підтвердження «випуск дозволено». Недоліки в декларації виправляються безпосередньо в режимі діалогового спілкування з інспектором через Інтернет.