Дозвільні документи

Головна | Послуги | Дозвільні документи


Митна сертифікація з "Vlad-Brokservice" - це послуга для тих учасників ЗЕД, хто не хоче витрачати свій час на спілкування з бюрократичними органами. Ми пропонуємо для вас послугу з сертифікації продукції за наявності необхідного пакету документів в найкоротші терміни і за розумними цінами.

Митна сертифікація в цілях оформлення імпортованих товарів відіграє дуже важливу роль, яку ні в якому разі не можна недооцінювати!

Якщо на ваш товар потрібно надати сертифікат відповідності, декларацію відповідності, сертифікат походження або інші дозвільні документи для цілей митного оформлення, і у вас їх немає в наявності, а вантаж вже перебуває на митному терміналі, вам доведеться нести чималі фінансові витрати через оплату простою транспортних засобів та зберігання вантажу на ліцензійному митному складі.

Замислюватись про необхідність сертифікації товарів для митного оформлення необхідно заздалегідь!

Варто відзначити, що із завданням митної сертифікації також як і з іншим будь-яким завданням, можна впоратися і самостійно, без залучення до цього процесу фахівців.

Однак, як показує практика, отримання сертифікатів та інших дозвільних документів з метою митного оформлення, процес не з найлегших. І якщо ви зважилися самостійно займатися митною сертифікацією, то повинні бути готові до великих витрат вашого часу та сил, враховуючи те, що схема сертифікації в Україні дуже недосконала і бюрократична.

Якщо ви співпрацюєте з "Vlad-Brokservice", то ваше завдання полягає в наданні нам основної інформації про товар, який підлягає сертифікації та отриманні оформленого дозвільного документа у кур'єра або в офісі компанії.

Ми самостійно визначимо перелік дозвільних документів, які необхідні для митного очищення продукції, з`ясуємо всю необхідну для сертифікації інформацію про товар, зберемо необхідні відомості і організуємо спеціалізовані тести і випробування.