Гігієнічний (санітарно-епідеміологічний) висновок

Головна | Дозвільні документи | Гігієнічний висновок

Cанітарно-епідеміологічний висновок. Завантажити необхідні документи

Гігієнічний (санітарно-епідеміологічний висновок), який видає СЕС підтверджує нешкідливість продукту. Закон зобов'язує отримувати його при імпорті товару і перед його реалізацією в торгових точках. Крім продукції воно потрібно на технічні умови і приміщення. Документ підтверджує, що досліджуваний об'єкт відповідає санітарним правилам України і не несе небезпеки здоров'ю людини.

Зв'язатися з фахівцями Компанії з питання отримання гігієнічного (санітарно-епідеміологічний) висновок можно за телефонами:
(044) 222-63-56,
(063) 120-0-121,
(096) 120-0-121

Видається висновок Міністерством охорони здоров'я України терміном від 1 до 5 років.

Підставою для видачі висновку СЕС є протоколи випробувань продукції, звіти спеціальних спостережних комісій, тобто проведена державна санітарно-гігієнічна експертиза.

Гігієнічні висновки видають організації, підконтрольні Міністерству охорони здоров'я України (МОЗ). До їх числа відносяться санітарно-епідеміологічні служби, профільні інститути, лабораторії і т.д.

Для оформлення санітарно-епідеміологічного висновку на імпортну продукцію, потрібно надати практично весь пакет документації на неї, отриманий від іноземного постачальника, а також зразки досліджуваної продукції. У пакет, як правило, повинні входити документи, які підтверджують безпеку використання цієї продукції людиною.

Терміни отримання-3-14 днів.