Висновок Служби Безпеки України (СБУ)

Головна | Дозвільні документи | Висновок Служби Безпеки України (СБУ)

Висновок СБУ. Завантажити необхідні документи

Ряд товарів, які за своїми характеристиками або властивостями класифікуються або можуть бути класифіковані, як спеціальні технічні засоби або засоби захисту інформації при ввезенні їх на територію України вимагають отримання висновку СБУ.

Фахівці нашої компанії нададуть Вам більш детальну інформацію щодо отримання висновку Служби безпеки України і допоможуть Вам сформувати повний пакет документів

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь за телефонами:
(044) 222-63-56,
(063) 120-0-121,
(096) 120-0-121,
або надіславши повідомлення на info@vlad-brokservice.com

Спеціальні технічні засоби - це технічні засоби, устаткування, апаратура, прилади, пристрої, препарати, спеціально створені, виготовлені, пристосовані для конфіденційного отримання інформації, або технічні засоби, запрограмовані для подібних цілей із застосуванням спеціального програмного забезпечення.

До засобів захисту інформації відносяться - засоби забезпечення технічного захисту інформації та/або засоби криптографічного захисту інформації та криптографічні системи.

У листі ДМСУ від 02.11.04 № 25/7-09-18/13158 наведено перелік товарів, які за своїми ознаками належать до товарів, які віднесені до спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку, інших засобів негласного отримання інформації (СТЗ).

Перелік необхідних документів для отримання висновку Служби безпеки України:

  • Заява від фізичної або юридичної особи;
  • Контракт - копія;
  • Товаросупровідні документи;
  • Технічний опис устаткування;
  • Копія паспорта - для фізичних осіб;
  • Висновок експертизи в галузі державного експортного контролю (надається за бажанням, для спрощення процедури експортного дослідження товарів), що дозволяє класифікувати товар за призначенням.

Всі документи повинні бути надані державною мовою та завірені печаткою (для фізичних осіб - підписом) заявника.