Державний контроль за наркотиками

Головна | Дозвільні документи | Державний контроль за наркотиками

Проходження контролю за наркотиками. Завантажити необхідні документи

Державним комітетом регулюються всі справи, пов'язані з ввезенням/вивезенням на територію України наркотиків, прекурсорів та речовин, що їх містять. Для експорту або імпорту такого виду товарів, комітет видає ліцензії, дозволу або листи-роз'яснення, залежно від самих товарів і ситуацій (ПКМУ № 770 від 06.05.2000 р).

Фахівці нашої компанії нададуть вам більш детальну інформацію щодо отримання Дозволу на ввезення підконтрольних речовин і допоможуть вам сформувати повний пакет документів

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь за телефонами:
(044) 222-63-56,
(063) 120-0-121,
(096) 120-0-121.

При імпортно-експортних операціях з хімічною продукцією, а саме - фарбами, лаками, емалями, грунтовками, шпаклівками, горючими матеріалами, потрібно розуміти, що до складу компонентів, що входять в ці види продукції, часто можуть входити так звані "наркотичні засоби» у вигляді розчинників, емульгаторів та інших добавок .

Повний перелік наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів наведено в постанові Кабінету Міністрів України № 770 від 06 травня 2000 року.

Імпорт та експорт наркотичних засобів, психотропних препаратів і прекурсорів проводиться підприємствами за умови отримання Дозволу на кожну окрему операцію (партію). Даний Дозвіл видається Державною службою з контролю за наркотиками при узгодженні з СБУ.

У дозволі вказується строк протягом якого повинна проводитись операція з імпорту чи експорту підконтрольних речовин. Термін дії дозволу можливо продовжити до 31 грудня поточного року, якщо є поважна причина.

За оформлення Дозволу проводиться офіційний платіж на імпорт у розмірі 1% від вартості зазначеної в контракті і експорт 2% від вартості зазначеної в контракті.

Якщо продукція, імпортована на територію України не містить наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та не вимагає дозволу Державної служби України з контролю за наркотиками, надається лист про відсутність таких речовин.

Перелік документів, обов'язкових для отримання Дозволу на ввезення в Україну наркотичних засобів, психотропних препаратів і прекурсорів

1.Заява на отримання Дозволу
• Мета ввезення підконтрольних речовин
• Реквізити імпортера / експортера
• Назва імпортованої продукції
• Об'єм речовин, які будуть ввозитися на територію України
• Назва фірми виробника
• Контракт (договір) поставки
• Вид транспорту, яким буде ввезено на територію України
• Назва пункту пропуску, через який буде здійснене ввезення.
2. Рахунок-фактура, інвойс
3. Нотаріальна копія статуту підприємства.
4.Копія Реєстраційного свідоцтва на речовини, які будуть ввозитися на територію України - надається продавцями.
5. Копія Сертифікатів якості та сертифікатів відповідності (із зазначеним терміном їх дії) - надається продавцями.
6. Технічна документація, де вказується хімічний склад речовин, які будуть імпортуватися на територію України.
7. Лист-зобов'язання від компанії про те, що ввезені підконтрольні речовини будуть використані лише для заявлених цілей.
8. Нотаріальна копія ліцензії з наявністю права ввезення на територію України відповідних речовин.