Оформлення фізичних осіб

Головна | Митне оформлення | Оформлення фізичних осіб

Громадяни, які бажають транспортувати товари через кордон України, які не є юридичними особами, мають знати, що митні правила, передбачені в цьому випадку, різняться з формальностями, регламентованими для фірм і підприємств. Митне оформлення для фіз-осіб вимагає збору певної документації, тому не варто нехтувати цією процедурою. Потрібно врахувати той факт, що транспортування, митний контроль та оформлення товарів фізичною особою, має чітко встановлений регламент, і нехтування ним переслідується законом.

Компанія «VBS» надає широкий спектр послуг із митного оформлення та декларування товарів, що ввозяться фізичними особами.

Ми пропонуємо наступне:

  • докладне консультування із питань ЗЕД;
  • оформлення пакету необхідних дозвільних, товаросупровідних документів, які потрібні для проходження митного оформлення товарів;
  • професійна допомога в оформленні, отриманні будь-яких вантажів та ін.

Оперативний розрахунок вартості митного оформлення товару, розмитнення вантажів, товарів, оформлення пошти - в строк і за низькими цінами.

Як і у випадку з юр особами, митне оформлення фізичної особи - це об'ємна задача, пов'язана з міжнародними/міжміськими перевезеннями та митним контролем, тому ми маємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та наявність практичного досвіду.

Протягом багатьох років «VBS» допомагає своїм клієнтам, піклуючись про збереження їх вантажів. Ми знаємо все про правила і особливості декларування товарів некомерційного користування і допоможемо вам швидко і безперешкодно пройти митний контроль. З вами працює команда професіоналів, на яких завжди можна покластися.